Rajdy samochodowe, biegi przełajowe, spływy kajakowe, zloty, wyścigi kolarskie i wiele innych

Sport i rekreacja z drona jest świetnym pomysłem!


Wydarzenia sportowe to budzące emocje widowiska. Nieważne jaka dyscyplina i tak przyciągają tłumy widzów. To emocje, które warto przedstawić z innej perspektywy. Nic do tego nie nadaje się lepiej niż dron.

Może on kierować się za pędzącym samochodem na torze wyścigowym, filmować akrobacje czy pokazać okrzyki radości skandującej publiczności. Zaawansowane możliwości technologiczne drona i zamontowanej kamery pozwalają na widowiskową rejestrację wydarzeń. Taka relacja podniesie znaczenie imprezy, będzie idealną dokumentacją oraz reklamą wydarzenia w przyszłości.

Również dla amatorów

Jesteś świetnym motocyklistą? Jeździsz na nartach wodnych? A może uprawiasz wspinaczkę? Te i wszystkie inne wyczyny, możemy pokazać i uwiecznić w sposób jakiego dotąd nie znałeś. Spraw sobie taką niezwykłą pamiątkę i pochwal się nią przed znajomymi!

W ofercie


Stworzenie scenariusza (z uwzględnieniem Państwa wytycznych) Ujęcia z drona (lotnicze) Ujęcia z kamery naziemnej Dojazd i przemieszczanie się na miejscu realizacji Konsultacje podczas powstawaniu projektu Recorder do nagrywania dźwięków (przemówień, wywiadów, dopingu kibiców itp.)
Panorama 360 stopni Montaż i postprodukcja Tło muzyczne lub muzyka dedykowana Dostarczenie gotowego materiału w wybranej formie (pendrive/dysk zewnętrzny, płyta DVD, link do ściągnięcia filmu z chmury Google Drive (przechowywane do 12 miesięcy)).

Dlaczego warto?


  • Nowatorska i wywierająca wrażenie na widzach metoda uwiecznienia imprez sportowych.
  • Możliwość filmowania na dużych obszarach i w trudnodostępnym terenie.
  • Niesamowita pamiątka dla amatorów wszelkich dyscyplin sportowych, również sportów ekstremalnych.

Przykładowe realizacje


II runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego Cross Country

Lipowczyce - maj 2016

III Cross-Maraton na Pilicy "Wielka Siła" 2016

Przedbórz - Sulejów - Tomaszów Maz. - Domaniewice (kwiecień 2016)

Mustang

Bełchatów - marzec 2016

Zastosowanie


Sprzęt którym dysponujemy może wznieść się na wysokość ok 1000 metrów i odlecieć na odległość 2 km od miejsca startu. Co powoduje, że możliwe jest filmowanie imprez dziejących się na dużych obszarach terenu jak np. rajdy samochodowe, biegi przełajowe, spływy kajakowe czy wyścigi kolarskie.