Koncerty, imprezy sportowe, zloty, teledyski i wiele innych

Dlaczego koncerty, eventy i teledyski z drona to dobry pomysł?


Eventy / koncerty

Idealnym sposobem na uwiecznienie imprez plenerowych, wydarzeń czy koncertów jest wykorzystanie do tego celu Drona. Filmowanie z lotu ptaka pozwala na pokazanie wszystkich gości z zupełnie nowej, dotąd trudno dostępnej perspektywy. Tworzenie nawet najbardziej dynamicznych ujęć zarówno w dzień jak i po zmroku nie stanowi dla nas problemu. Ich wykorzystanie nada nowego wymiaru powstałej relacji. Pamiątkowa fotografia 3000 ludzi? Żaden problem!


Teledyski

Twoja artystyczna dusza podpowiada Ci, że ujęcia z lotu ptaka w Twoim Wideoklipie to strzał w dziesiątkę? Masz sto procent racji! Zaskocz swoich fanów nietypowymi, spektakularnymi wręcz ujęciami. Środek jeziora, szczyt góry, szczere pole czy opuszczona hala przemysłowa. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wszędzie tam, gdzie nie ograniczają nas przepisy prawa, zrealizować niesamowite zdjęcia.Co oferuje Fly High Drones?

Sam zdecyduj jaki materiał chcesz otrzymać. Możemy dostarczyć Ci zarówno „surowe” nagranie jak również w pełni przygotowaną relację/teledysk. Zajmą się tym nasi doświadczeni fachowcy od postprodukcji.

W ofercie


Stworzenie scenariusza (z uwzględnieniem Państwa wytycznych) Ujęcia z drona (lotnicze) Ujęcia z kamery naziemnej Dojazd i przemieszczanie się na miejscu realizacji Konsultacje podczas powstawania projektu Recorder do nagrywania dźwięków (przemówień, koncertów, wywiadów itp.)
Panorama 360 stopni Montaż i postprodukcja Tło muzyczne lub muzyka dedykowana Dostarczenie gotowego materiału w wybranej formie (pendrive/dysk zewnętrzny, płyta DVD, link do ściągnięcia filmu z chmury Google Drive (przechowywane do 12 miesięcy)).

Dlaczego warto?


  • Ujęcia z lotu ptaka będą doskonałym uzupełnieniem nagrań z kamer naziemnych.
  • Relacja z imprezy czy wydarzenia plenerowego będzie znacznie ciekawsza.
  • Możliwość filmowania zarówno w dzień jak i w nocy.
  • Sam decydujesz: proponujemy ujęcia lub ściśle realizujemy Twój scenariusz.
  • Nie hałasujemy: dron to nie helikopter, który zagłusza imprezę.

Przykładowe realizacje


Nightskating

Piotrków Trybunalski - czerwiec 2016

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2016

Bełchatów - kwiecień 2016

I Bieg Morsa i Wielkie Morsowanie

Sulejów - styczeń 2016

Dron na event


Drony to niewątpliwie zaawansowane technicznie i wzbudzające zainteresowanie maszyny.

Jeżeli chcesz urozmaicić swój event, proponujemy swój udział.Zaprezentujemy reklamę pod dronem, która na pewno zwróci na siebie uwagę.

Zrobimy pamiątkowe zdjęcie z lotu ptaka lub film typu „selfie z drona” z pozdrowieniami.