Deweloperzy, nowe inwestycje, biura nieruchomości

Agencje nieruchomości

Filmowanie z powietrza to też świetne rozwiązanie na wyprzedzenie konkurencji na Polskim rynku nieruchomości. Sfilmujemy Twoje nieruchomości, pokażemy okolicę z powietrza tak aby przyszły klient mógł zobaczyć gdzie będzie mieszkać i jak daleko ma np. do najbliższego środka komunikacji miejskiej czy sklepu.

Ujęcia z drona podkreślą atuty jakimi mogą być piękna okolica, dostępność komunikacyjna itp. Rozwiązanie takie wyróżni Państwa ofertę wśród innych, a tym samym przyciągnie uwagę większej ilości potencjalnych Klientów.


Według badań rynku nieruchomości w USA agencje nieruchomości, które skorzystały z możliwości prezentacji budynku czy nieruchomości z drona przyciągnęły o wiele więcej klientów i tym samym odnotowały wzrost sprzedaży ofert za ich pośrednictwem.

Deweloperzy

Chcesz pokazać zainteresowanym teren, na którym będzie stał przyszły budynek, czy poszczególne etapy budowy? A może zaprezentować potencjalnym klientom, jaki będzie np. widok z balkonu? Zamów u nas lot na wysokości 10m lub panoramę sferyczną, która pokaże klientowi jaki będzie miał widok z okna.

W ofercie


Stworzenie scenariusza (z uwzględnieniem Państwa wytycznych) Ujęcia z drona (lotnicze) Ujęcia z kamery naziemnej Loty i ujęcia wewnątrz budynków i budowli Dojazd i przemieszczanie się na miejscu realizacji Konsultacje podczas powstawania projektu Recorder do nagrywania dźwięków (przemówień, koncertów, wywiadów itp.)
Panorama 360 stopni Montaż i postprodukcja Tło muzyczne lub muzyka dedykowana Lektor / napisy w filmie Dostarczenie gotowego materiału w wybranej formie (pendrive/dysk zewnętrzny, płyta DVD, link do ściągnięcia filmu z chmury Google Drive (przechowywane do 12 miesięcy)).

Przykładowe realizacje


Prezentacja nieruchomości

Dlaczego warto?


  • Materiał reklamowy ułatwiający sprzedaż nieruchomości.

  • Oryginalność. Nie powielasz schematów nudnej konkurencji.

  • Bądź krok przed konkurencją, zwiększ swoją sprzedaż